O nas

Telewizja Regionalna posiada koncesję numer 512/2013–TK, nadaną przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji na rozpowszechnianie w sieciach telekomunikacyjnych programu telewizyjnego, uzyskała 30 stycznia 2013 roku. Nasze premierowe wydanie widzowie obejrzeli 3 kwietnia 2013 roku.

TV Regionalna obejmuje swoim zasięgiem miasta: Żary, Szprotawa, Nowogród Bobrzański oraz Gubin. Ponadto docieramy do nieograniczonej liczby internautów poprzez stronę internetową www.telewizjazary.pl, gdzie widzowie mogą oglądać na żywo Wiadomości Regionalnych oraz nasze cykliczne programy. Jesteśmy odbierani na 140. kanale telewizji kablowej Vectra i mamy w niej około 22 tysięcy potencjalnych widzów. Na dziś, ilość naszych widzów, łącznie ze stroną internetową, wynosi około 200 tys. Nieustannie powiększamy liczbę naszych odbiorców, promując TV Regionalną za pośrednictwem reklamy w prasie, na bilbordach oraz wzbogacając i udoskonalając naszą ofertę w postaci nowych programów autorskich i wiadomości, które nadawane są codziennie o godz. 17. Nasze pogramy powstają przy udziale naszych widzów, są przez nich inspirowane i są bardzo pozytywnie odbierane. Stąd opinia o nas, że jesteśmy najlepszym partnerem medialnym w naszym regionie.

Dlatego serdecznie zachęcam do skorzystania z naszej oferty, bo daje ona gwarantowane efekty!

Bloki reklamowe wyświetlane są 32 razy dziennie przez 7 dni w tygodniu, czyli tygodniowo 224 razy. Ta ilość jest gwarantowana. Natomiast w zależności od dnia i programów, jakie nadajemy w emisji 3-godzinnej, bloków reklamowych może być więcej. Jest to gratis! Reklama wykupiona na tydzień znajduje się na naszej stronie w zakładce REKLAMA jeszcze przez miesiąc i ukazuje się również cyklicznie na naszej stronie głównej w okienku REKLAMA. Dodatkowo reklamy są także wyświetlane przed naszymi programami, wiadomościami i newsami na stronie internetowej, wygląda to podobnie jak na YouTube, z tym że u nas nie można wyłączyć reklam. Pojedyncza reklama przed programami wyświetlana jest ok. 3-4 tys. razy tygodniowo. Posiadamy też profil na Facebook, na którym też promujemy naszych partnerów i klientów. Z poziomu strony internetowej można udostępniać reklamę na swojej stronie lub na Facebooku czy innym portalu.

TV REGIONALNA ma ogromny potencjał – dajemy możliwość promowania wizerunku firmy na wyższym poziomie, nagrywając FILMY PROMOCYJNE. Każdy przedsiębiorca powinien mieć taki materiał, który będzie mógł wykorzystywać we własnym zakresie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno krótkometrażowe filmy promocyjne, jak i te długie, relacje i fotoreportaże z ważnych wydarzeń, banery internetowe przekierowujące na stronę zleceniodawcy. Dajemy wielkie możliwości w indywidualnie ustalonej cenie. Możliwość wyemitowania filmów w ogólnopolskiej sieci Vectra uatrakcyjnia naszą ofertę.

Reklama w TV Regionalnej to gwarantowane efekty!

 

[smartslider3 slider=5]

 

 

Organem właściwym w sprawach radiofonii, telewizji oraz audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest:
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 9 01-015 Warszawa Tel. 22 597 30 55
http://www.krrit.gov.pl/

Witamy

Zaloguj się na swoje konto

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Skip to content